Lukker 26/11-2024 19:52:00
Peter Abildgård Uden titel. Sign. A. Olie på lærred. 130×100.
Ca. 56 stk Belkin HDMI high speed, Pro HD2000 series, ledning 2 mtr.
Italiensk maler, 17. årh. Religiøs komposition. Usigneret. Olie på lærred monteret på træ. 66×83.
Hæksnitter, der kan monteres på en armklippe GreenTec RC132 - Only 10 Hours
BUDT 32500,- DKK
Kombihammare Bosch Hilti TE60-A36 Borrmaskin Milwaukee Kombihammare Hilti Skruvdragare Hilti SD 5000-A22 Elkraftaggregat Husqvarna Höglyftare handtruck Swedmach Gipshiss Vinkelslip Hikoki Bilningshammare Hilti TE 1000-AVR Tigersåg Hilti Ringsåg Husqvarna K6500 Golvslip Weber Kapmaskin Husqvarna Kap/Gersåg Dewalt Laser Hilti PR 2-HS A12
1856. Oscar, 3 sk. lillagrå. Udsøgt mærke med centralt LAURVIG 12.11.1860. Attester Nielsen og Aune (begge) “PRAGTEKSEMPLAR” [ 3 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1891. Russisk type, 1 rbl. brun/orange. LUXUS-stempel TAMMERFORS 15.XII.04 [ 45 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) F. Hingelberg Cirkulær skål af sterlingsølv med let hamret overflade. Opsat på cirkulær, lige fod. Georg Jensen 1945–1977. Dessin 620 B. Vægt 199 g. H. 3. Diam. 16. Samt tallerken af sterlingsølv. Dessin 32001. Frantz Hingelberg. Vægt ca. 380 g. Diam. 25 cm. (2)
1910. 6 stk. prøvetryk utakket. [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1922. Chr.X, 50 øre, olivgrå. Ubrugt mærke med sjælden variant “LYN PÅ VENSTRE MONOGRAM” [ 7 ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Parti bakker og tappe
Kun brugt få gang ABC HUMBAUR HTK 3500.31 - Lasteevne 2.688 kg / Capacity 2.688 kg - Tip trailer
BUDT 20250,- DKK