Lukker 24/11-2024 18:44:00
Softicemaskine. Model SIM1300, 1 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Chokolade Fontain – som er enkel at bruge. Put smeltet chokolade i og den er klar til brug. Den er af plast og bruger batterier. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Jaeger-LeCoultre Reverso Classique af 18 kt. guld og stål. Ref. 280.5.08. Quartz værk. Rem af brun læder. B 23 mm.
BUDT 16500,- DKK
Stort sæt HSS bor med 220 stk i praktisk kuffert.
Den provisoriske Regering, 1848, 4 Thaler - 10 Mark S-H Courant, Folio 440, No. 42147, Sieg 15, Pick A489, lille papirtab i nedre margin Ex. Johnny og Jette Birkegaard Bæhr
Vintage 7 dele. Kikkert Telemax 2 (7x50 124-1000). Polaris radio, Sony radio, 2 cigaret ituier samt lommelærke. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
Stole/sæder fra biograf. Omkring 14 sæder. Ryglæn, sæder og armlæn. En del beslag og skruer medfølger. Sælges som reparationsobjekt da sæder ikke er komplette med ben.
2 stk Træ Wienerstiger begge med 2 x 10 trin + Træstige
Louis Vuitton “Discovery Pochette” af gråt monogram kanvas med sorte læderbesætninger, sølvfarvede beslag, et lynlås rum med en indvendig lomme og sort stof for. H. 24 x B. 34 x D. 1 cm. 2018.
A Chinese 'Robin's egg' glazed vase of double gourd shape with a narrow mouth, unglazed base. Qing c. 1800. H. 12 cm. Provenance: The property of a gentleman.
2 bts. Champagne “Vintage”, Krug 2002 A (hf/in).
Throttle kantskæremaskine, med benzinmotor, stand ukendt
16 visninger
Denman Design “Sanina”. Fire udendørs bedlamper af patineret kobber med spyd. Halogen med transformere. Etiket fra Denman Design. H. 95. (4)