Lukker 04/12-2024 17:49:00
Louis Vuitton “Discovery Pochette” af gråt monogram kanvas med sorte læderbesætninger, sølvfarvede beslag, et lynlås rum med en indvendig lomme og sort stof for. H. 24 x B. 34 x D. 1 cm. 2018.
6 display enhjørninger i pose (ubrugt)
200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
2 preskæber, Nussbaum 54mm og 42mm
3 forlænger kraftkabler af 25 m i hver, med stik, 3 faser, 5G 2,5, ubrugte, MF
Velholdt transport bånd. Adskilt ved afhentning. 4 stk 5,5 meter 1 stk på 6,8 meter. Plast paller medfølger ikk Q-System Q 89
BUDT 50000,- DKK
USB lighter, 5 stk. Genopladelig og med flexarm som let kan nå ned i dybe lysestager, gasgrill mm. Fra United. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Trafiktrailer med drejeskive og tavle. Lamper til lys er afmonteret, men nogle følger med. Der skal påregnes lidt arbejde før den er funktionsdygtig. Men ellers rigtig fin og en god kvalitet. PHV Tavlevogn - Safetrailer trafiktrailer
BUDT 9750,- DKK
Parti div. lamper
1863. Ufrankeret postanvisning på 50 rdl. sendt fra Vinderup via Vejle til København 19.10.1863. Kuverten er “indvendigt” dateret “VINDERUP 19,10,63” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
Cyklop Metalbånd stramme vogn, med rulle af metalbånd + spænde håndtag
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Bogballe S2 ca 45 Bogballe S2 ca 450 L
1902. Købh. overtryk, 2/3 cents, blå/rød. Variant “KILEFEJL”. Postfrisk [ 20yy ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×