Lukker 04/12-2024 19:42:00
Royal Copenhagen Tre armringe af porcelæn hver prydet hver med blåt motiv. Indvendig diam: 6,2–6,6 cm. (3) Æske medfølger.
Dansk maler, ca. 1800 Portræt af en herre i hvid vest og halsklud og brun jakke. Usigneret. Olie på lærred. 65×54. Ovalt.
ALUKAR, 1200x800 mm. Vægt 65 kg.
Affugter 230v, med kabel, kontrolpanel
Frandsen børnependel(ubrugt)
Rystebord
4 bts. Château Léoville Poyferré, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2005 A (hf/in). 2 bts. Château Léoville Poyferré, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2004 A (hf/in). Total 6 bts. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Aluminiumfälgar och däck Passar till Ford Ranger "65/60R18 PCD 139 ET50 8Jx18H2
Action/sportskamera BLÅ farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. (Ubrugt)
AL-KO Snowline 560 sneslynge. Der er støv, og opbevaringsspor. Samlet og testet. Testet ved gennemgang.
Plastborde 245x76cm 10 stk
Frederik V, kurantdukat / 12 mark 1757 W/VH, H 23, S 2, F 262, 3,09 g - smukt tonet eksemplar af typen hvor kongen bærer laurbærkranset hjelm