Lukker 28/11-2024 19:00:00
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
Thailandsk fragment af buddha, bronze. 16/17 årh. Monteret på base af træ. H. 34/58 cm.
1980. 27 øre Prov. Vm.III. Komplet stemplet sæt. Attest Kaiser [ 85x-89x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Sidebord m/marmorplade (Prismærket 1695,-)
1 bt. Cote Rotie, Domaine Jamet 2013 A (hf/in). Sourced from an excellent private cellar
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Gamberini MGD ABC Gamberini MGD 730
288 par montagehandsker, Thor Flex i str. 84 par 8 - 120 par 9 - 84 par 11 (ubrugt)
Ca. 84 stk Lysestager, Hvid med rund fod, H 8 cm
Entreprenadhjul som använts på Volvo L60H Märke: Techking Modell: 20,5R25 Snow Antal: 4st däck och fälg Skick: har brukats en halv vinter, inga kända fel Övrigt Eventuell Lasthjälp finns på plats
30 stk. LED lysarmaturer, 96 watt, 60 cm. Ubrugte
1 bt. La Romanée Grand Cru Monopole , Domaine du Comte Liger-Belair 2011 A (hf/in).