Lukker 15/12-2024 14:57:00
1980. 27 øre Prov. Vm.III. Komplet stemplet sæt. Attest Kaiser [ 85x-89x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Vosne Romanée “Clos du Chateau” Monopole, Domaine Liger-Belair 2015 A (hf/in).
ca 20 dele smykker, ubrugte
Læskur til dyrehold, 4x4x3,15 m, dug, stænger, fremtræder ubrugt i org. Kasse som er L 209 cm.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Atlas Copco XAS138 - 7 m³/min - 6,9 Bar - Vide Atlas Copco XAS138 - 7 m³/min - 6,9 Bar - Video !
BUDT 75500,- DKK
Lite brukt Metos konveksjonsovn, 400Volt med stativ selges.
60 stk Saint Emilion Vinglas + 66 stk Saint Emilion Vandglas, blandet m/ blad og ranke og forskellige farver
Pælebor med benzinmotor + ekstra benzinmotor honda
Helt Ny Komatsu Hydralikk Olje Kjøler. Står i orginal forpakkning. Passer til Hjulgraver: PW 160 - 7 PW 160 - 8 Dele Nr: 20G-03-32130 vekt: Ca 21 kg
Isoleret asfalt lad. Både til kroghejs og wire hejs. ABC Alphalt Container
Stege plade, se foto
Hitachi/hikoki skruemaskine model DS18DD med 2x 3ah batterier og lader, samt stabelkasse, ubruugt
Vilhelm Pacht (f. København 1843, d. Holte 1912) Parti fra heden med stude for en vogn. Sign. Vilh. Pacht 70. Olie på lærred. 24×21.