Lukker 28/11-2024 19:00:00
RGB flood light med fjernbetjening til farveskift. 50W.
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
Gadekoste med skaft 10 stk.
Dobbelt glasdør ca. 142x204cm uden karm hvid.
Ny Cement blandemaskine 180 L, ubrugt og usamlet
Antikt Heriz tæppe, Nordvest Persien. Stiliseret medaljondesign med stor dekorativ udstråling. Ca. 1900. 490×325.
12 bts. Château Gazin, Pomerol 2005 A (hf/in). Owc.
Mascot arbejdsbukser 3 stk. 1 str. C46, 1 stk. str.C47, 1 stk. str. C60. Ubrugte.
Dansk møbeldesign Daybed med stel af teak med nedklappelige sider af sjeneflet. Sæde samt ryghynder betrukket med sort skai. 1960'erne. L. 165/228.
Wu Pengshou 1887-1972 Vifte dekoreret med kalligrafi. B. 51 cm.
Velholdt traktor med front PTO. Kun 7.200 timer. Der er udført reperation og vedligehold 70-75.000 kr. ( 10.000 € ) i 202 CASE IH Puma 210 - 8 ton - Front PTO - Frontlift
BUDT 263000,- DKK
Signeret Sanaye Isfahan, Persien. Medaljondesign. Signeret: Iran Isfahan Sanaye. Konturer og mindre partier med silkeluv. Ca. 1960. 232×145.
TOPNØGLE-/BITSSÆT, MannesMann, 115 dele.