Lukker 24/11-2024 18:47:00
1918. Chr. X, 60 øre brun/mørkultramarin. 3 stk. 60 øre i nuancer inkl. mørkultramarin. Alle i postfrisk kvalitet. [ 107b ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Atlas Copco Spett för hydraulhammare - Ny / Oanvänd - Längd ca 108 cm - Diameter ca 14,5 cm
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
Diamantring af 18 kt. guld prydet med talrige old mine-cut diamanter på i alt ca. 1.09 ct. Vægt ca. 4 g. B. 20 mm. Str. 54.
BUDT 121500,- DKK
Samlet vejl. Pris estimeret til 105.000 DKKSe billeder Antallet er et estimatVi opfordre kraftig alle interesserede bydere til at komme til eftersyn for at besigtige det store varelager, samt omfanget af antal og nedpaknings muligheder
Johannes Carstensen (f. Sønderborg 1924, d. 2010, Fårevejle,1949-) Opstilling med pensler og frugt på et bord. Sign. Joh. C. Olie på plade. 48×64. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
- Har lige fået repareret kobling. Atlas Copco GA608 - 6 m3/min - 8 Bar
Royal Swiss Raclette 1200 - 1400W. til 8 personer. Med grill og sten, samt raclette skeer og skåle. Den perfekte samling omkring et hyggeligt måltid. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Peridot- og diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med oval facetslebet peridot omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt 1.20 ct. Farve: F-H. Klarhed: VVS-SI. Vægt ca. 30 g. Str. ca. 52.