Signeret Sanaye Isfahan,

Lukker 02/12-2024 20:07:00

Signeret Sanaye Isfahan, Persien. Medaljondesign. Signeret: Iran Isfahan Sanaye. Konturer og mindre partier med silkeluv. Ca. 1960. 232×145.