Lukker 24/11-2024 19:01:00
Står i 6230 Rødekro. Outline dobbelt yderdør med glas. 2 lags ruder. I træ. Med tapstik. 110 kg. Måler 1748 x 1988 mm. Ubrugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Et par solitaire diamantørestikker af 14 kt. hvidguld hver prydet med diamant. Et par diamantørestikker af 18 kt. guld og sølv hver prydet med enkeltslebet diamant og talrige antikslebne diamanter. Samlet vægt ca. 7,5 g. (4) Bagmekanik er af sølv.
SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
1913. To Konger, 5 aur, helsagskort til København ann. “FRA ISLAND” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 170,- DKK
10 stk Borde 220 x 68 cm og 20 Bænke 220 x 25 cm, med brugsspor
BUDT 302,- DKK
Case gravemaskine med grab og skovl. NB! Lavt timeantal! Case 988 - 20 ton - Se Video! - lavt timeantal
BUDT 95000,- DKK
8 bts. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1990 A (hf/in). Owc.
BUDT 21000,- DKK
Gucci Taske af mørkebrunt læder med gyldne beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, et rum med knaplukning, en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt stof for. H. 31 x B. 40 x D. 5 cm.
- For 22-30 ton - CW45 ABC 170 cm / 2,5m3 - For 22-30 ton - CW45 S
BUDT 13500,- DKK
Alle certifikater haves. Caterpillar generatoren er cirka 5 år gammel. Gottwald HMK 360 E 120 tons mobil havnekran
BUDT 2237500,- DKK