Lukker 15/12-2024 17:34:00
1913. To Konger, 5 aur, helsagskort til København ann. “FRA ISLAND” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 170,- DKK
1 bt. Pouilly Fumé “Pur Sang”, Didier Dagueneau 2005 A (hf/in).
10 stk LED Lamper til opsætning ,ubrugte i kasser
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
1939. Gustav V, 10 öre, violet. FEJLPERFORERET fireblok. Postfrisk [ 281 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Parti nye og brugt armatur + vandfilter + Quookerhane + haner + radiatorventiler + termostater +pumper + kaloriemåler
1 stk trailer/støbeplader, ru-blank. Mål 1220X2440X15 mm. Ubrugt
Lite brukt Metos konveksjonsovn, 400Volt med stativ selges.
156 par arbejdshandsker, Granberg 4202 Water Proof str. 10 (ubrugt)
Fransk kommode af mahogni indlagt med lister af lyst og mørkt træ, plade af Breche d'Alep marmor. Emprie form, 19. årh.s slutning. H. 90. B. 100. D. 46.