Lukker 24/11-2024 19:17:00
Julius Gregersen (f. Flensborg 1860, d. sst. 1953) Skibsportræt af “Anna, Rendsburg”. Sign. Jul. Gregersen, Flensburg 1/10 1908. Olie på lærred. 55×77.
Kraftig planerbjælke. Skal rettes da den er bøjet to steder. Passer på Hydrema-hurtigskift. ABC Planerbjælke - 2 meter planerplanke
5 sæt træ legetøj, ubrugt
Peter Mogensen Lænestol med ben af eg. Sider, ryg samt løse hynder betrukket med sort skind. Model 2334. Udført hos Fredericia Furniture, med etiket herfra. H. 78. B. 85. D. 78.
G.D. Vajra Bricco della Viole 2012 3 fl. (NA)
BUDT 1150,- DKK
Næsten som ny. - Drejeskammel i for. - Passer til kærebord op til 10 meter. - Galvaniseret bærearme. - Ly Claas Skærebordsvogn - 35"
BUDT 30500,- DKK
21 flasker ovn/grill-rens (ubrugt)
Selges på vegne av kunde. Bilen er i solid stand. Er en tikkelyd fra motor men ellers går bilen som normalt. Nylig EU godkjent. Se video
England. 1883. 9 d. grøn. Ubrugt mærke. Farvefrisk. [ 80 ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Lommelygter 24 stk måler ca 25 cm
Har fået skiftet foringer i motor og renoveret gearkasse / bagtøj juni 2023. Traktoren er ikke blevet vasket inden fotograferingen, og den er pænere end billederne viser. CASE IH Magnum 340 - 11 ton
BUDT 278000,- DKK
Breguet Tradition af 18 kt. hvidguld, ref. 7027. Mekanisk værk med manuelt optræk og gangreserveindikator, kaliber 507DR. 2009. Sort læderrem. Ø 38 mm. Senere æske, manual og certifikat fra 2009 medfølger.
BUDT 80000,- DKK