Lukker 24/11-2024 19:03:00
Står i 6230 Rødekro. Dør, som måler 205 x 82,8 cm. D: 4,1 cm. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
MOTIONSURE, 2 stk. sort, med skridttæller, pulsmåler mv. Ubrugte.
D. Godycki Cwirko (f. Letland 1908, d. 1988) Parti med optrukne både. Sign. Godycki Cwirko 1983. Olie på lærred. 59×68. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Trappa ca 7,5 m , demonterad vid leverans - bra skick - med räcke - ca 100 cm bred Lasthjälp finns att tillgå efter tidsbokning
2 stk. Solarlampe med indbygget batteri og solceller. Bevægelsessensor. Ubrugte
Gasvarmer 2 stk
Stort empire spejl i ramme af mahogni med buet top. 19. årh.s begyndelse. H. 176. B. 63.
6 bts. Barolo, LaFoia, Curto 2017 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
2000 M12 låsemøtrik
96 dåser kæde/wire-olie, AC200 á 400 ml. (ubrugt)
BUDT 4000,- DKK
Ca. 300 pakker div. keramik-perler á 6 stk. (ubrugt)
Står i 6740 Bramming. Diverse elektronik og ledninger - bl.a. strømspareskinner, HP dockingstation, printkort, Heidolph type 842, strømledninger, adaptere mm. Både brugt og ubrugt. Har stået på lager længe og fungerer umiddelbart. Oprydning. +MOMS