Lukker 28/11-2024 18:00:00
Gasvarmer 2 stk
Kulgrill 75 x 49 cm med sidebord og hjul for transport
Hans Christian Vantore (efter Louis Aumont) (f. Kettinge, Lolland 1861, d. København 1928, navneskift fra Hansen 1904) Portræt af Chr. VIII. Usigneret. Verso betegnet. Pastel på papir. Lysmål 30×25,5. Nærværende pastel er udført efter portrættet i helfigur fra 1831 i Kongernes samling malt af Louis Auguste François Aumont (1805–1879).
Dansk Vestindien, Christian IX, 10 cents 1878, H 26, S 3, Sieg 22, H 26, KM 70
Gallakjole fra ophørt butik str: 54 vejl pris 2100kr , ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Hiab 60 Hiab 602-U
14 stk Lyngby Glasvaser heraf 11 Mat og 3 Klar, H 20 cm
VAREBIL, VOLKSWAGEN CRAFTER 2.0 TDI SCR 177 KASSEVOGN AK.AFST. 3640 Aut. 1st. Indreg: 29-07-2020. Synet: 31-07-2024. Km-tæller viser: 363130. Uden afgift/med Dansk registrerings attest.
BUDT 3100,- DKK
2 stk. Wheeldolly i kasse. Ubrugt.
BAKKAMERA sæt med bakkamera med IR dioder samt 7" farveskærm til 12-24 volt, inkl. Fj. Betj.. Trådløs overførsel af signal. (Ubrugt)
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun. Pos. 32, 40 og ukendt. 3 mærker med “streger i højre værdi cirkel”. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gulvvasker Nilfisk BR 751, 230v, forhjul defekt, bak virker ikke, kørt her ind i hallen