Led Ufo lampe, 220v, 200 w, Ø 37 cm, ubrugt
1 bt. Château Monbousquet, Saint Emilion Grand Cru 1953 B (ts/us). We are proud to present this lot as part of a collection sourced from a natural Scandinavian cellar with high humidity. Gathered over several decades and vintages going all the way back to the memorable harvest of 1947 in Bordeaux.
Fransk maler, 18. årh. Portræt af en herre med lavendelfarvet brokadejakke. Usigneret. Olie på lærred. 81,5×63. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 790, 2006 nr. 1392.
Aluminiumfälgar och däck Passar till Ford Ranger "65/60R18 PCD 139 ET50 8Jx18H2
12 bts. Château d'Armailhac, Pauillac. 5. Cru Classé 2005 A (hf/in). Owc.
BOLTSAKS, ProBuilder, 36" - 900mm.
13 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor
6 bts. Château La Fleur-Petrus, Pomerol 2012 A (hf/in). Owc.
Holger H. Jerichau (f. København 1861, d. sst. 1900) Solnedgang over Pompeji. Sign. Holger H. Jerichau Pompei. Olie på træ. 26×30,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 600, 1994 nr. 245.
7 kasser rustfri bolte M16x80, 175 stk
Släpkärra Reko trailer CO 3000-400B Årsmodell 2006 Påkört vänster sida Senast godkända besiktning 23-09-27 Besiktigas nästa gång 25-08-31 Längd 5600mm Bredd 2410mm Tjänstevikt 680kg Max lastvikt 2320kg Total vikt 3000kg 2st hjulaxlar Axel avstånd 740mm Bakre överhäng 1500mm Lastutrymmets längd 4000mm