Elektra SPA 1100 Spånsuger med boks til multistyring, 3 div rør, et rør er med motor, MF
Lia Hjerte bordlampe, forkortelsen af "Love is all", er en smuk og romantisk lampe. Lampen er dæmpbar. Står på fine små træben. Nypris ca. 989,- kr. Måler 44,5 cm. i højden. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Mål pr. fag: B 150 cm x D 50 cm x H 200 cm Køber nedtager selv Uden indhold
Postkort. Skotøjsæske med diverse postkort med julemærker. Muligvis enkelte uden. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Anita Jørgensen (f. København 1942) “Gummi/glas”. No. 3. Sign. på bagsiden med titel og datering. Mixed media. 33×39. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Apache 360 LT bandsats till Can-Am 6x6 Suttit på en årsmodell 2019 men passar även fram till 2024. Från 2022 krävs en annan monteringssats till banden fram. Banden är sparsamt använd och endast körd ett fåtal gånger.
Kalkspreder 3B Teknik, ikke afprøvet.
1 bt. Cote Rotie, Domaine Jamet 2014 A (hf/in). Sourced from an excellent private cellar
Årgang: 2016
Tandemcykel fra Shimano dualdrive. 14 gear, brugt med revnet sædebetræk og rustpletter, luft i begge hjul
Bidjar tæppe, Persien. Klassisk medaljondesign. God fast kvalitet. Ca 2000. 281×207.