Lukker 02/12-2024 19:53:00
Bidjar tæppe, Persien. Klassisk medaljondesign. God fast kvalitet. Ca 2000. 281×207.
Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992) Bogreol af massiv mahogni. Messingforede samlingshuller. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H./B. 76. D. 27,5.
BUDT 1700,- DKK
Aktiebrev fra Rønne Teater med “Falkenskiold 1825” stempel og indskudt 4 RBS. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Motorbør med højtip Model Multitip Årgang 2010
Maks hydraulisk flow; olie40 l/min. Maks hydraulisk tryk: 140 bar. Nominel strøm 16 A. K3600 ringsav skærdybde 260mm. ''Cut-off saw'' K2500 Hydraulisk skærdybde 145mm / Ø 400mm. Pumpe skal efterse Husqvarna Power pack pp 325
Parti div. indbo m.v.
96 stk Alice Kopper
Står i 6780 Skærbæk. Hestevogn med 3 stk. bænke på ladet. Polsterede sæder. Med trappetrin bagpå. Mål: L: 455 cm, B: 187 cm. Brugt, men ok stand. Lidt beskidt. Stået inde i lade. Fra dødsbo. MOMSFRI
Gibraltar, Elizabeth II, 1952–2022, lI, 5 Pounds 2020, Au, 39.93 g, 22 ct, The Flames Edition, in original box of issue.
BUDT 16000,- DKK
Black & Decker løvblæser. GW2600 - 107db. Funktionsdygtig.
Volvo Typ: 120F Årsm: 2011 Tim: 19299 Längd: 6.20 m Bredd: 2.67 m Höjd: 3.37 m Vikt 23545 kg Centralsmörjning Backkamera Våg Nya Batterier Kända fel Fel koder