Gulvvasker Karcher BR 530 XL, 230v, stand ukendt
Louis Vuitton “Discovery Pochette” af gråt monogram kanvas med sorte læderbesætninger, sølvfarvede beslag, et lynlås rum med en indvendig lomme og sort stof for. H. 24 x B. 34 x D. 1 cm. 2018.
- Extension længde: 5,0 meter. - Ekstra bredde mulig. - Ekstra stærke slidsker medfølger, se billeder. - 4 aksler - 16 hjul. ABC Lider Lowbed LDR4A - model B - Video!
BUDT 257000,- DKK
Tang amperemeter, infarød varmemåler, digital multimeter
Fransk prismekrone med stel af forgyldt bronze, behængt med prismer. Empire form, 19. årh. H. 80. Diam. 90.
God rør-laser - der medfølger trådløs fjernbetjening og shooting disc. Spectra DG 711 - Rør laser / Pipe laser
BUDT 3500,- DKK
KOKKEKNIV, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ebonywood. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
DR35788 – 546900km. selges på vegne av kunde. Eu til 27.06.2025 Fartsskriver – 27.06.2026 Kanapene i ratten fungerer ikke. (kan fikse om det ønskelig mot betaling) Bilen er i god stand. Er i bruk så mer kilometer må forventes ved overtagelse.
Parti div. skilte (ubrugt)
Højskab m/1 låge Alterna luxor, højde 155 cm, bredde 35 cm, dybde 26 cm, 3 glashylder. Skader, se foto. Ubrugt
Kinesisk vase af porcelæn, dekoreret i farver med kommunistisk propagandamotiv. 20. årh. H. 46.
4 stk Alu. Teleskop flagstænger H 4 meter med holder
6 bts. Pommard “Les Vignots”, Pierre Girardin 2018 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1650,- DKK