Gårds Rive 110 cm, til havetraktor / Atv, ubrugt
6,0m arm og 5,8m bomog 2 løftecylindre fra en Caterpillar 325L. Over-fladerust forefindes, men er ellers i god stand. Caterpillar 325L - 6,0m arm og 5,8m bom / 6,0m stick and 5,8m bom
1871. 2 sk. ultramarin. Parstykke på PRAGTBREV fra Præstø [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ukrudtsbørsten AS 50 WeedHex fjerner ukrudt langs kanter, vægge og på flader. Den særlige egenskab er det lukkede børstesystem, som forhindrer stenslag, f.eks. på parkerede biler. Takket være den integrerede opsamlingspose er der ikke behov for efterfejning. www.as-motor.de" Opsamler mangler.
2 sæt tvillinghjul. ABC Tvillinghjul - 4 enheder
12 bts. Château Gruaud Larose, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2005 A (hf/in). Owc.
BUDT 3900,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: 38 vejl pris 1990kr , ubrugt
Almatec CX 130 tryckluftsdriven vätskepump Ny / oanvänd Beskrivning En del av Almatec CX-serien, CX 130 AODD-pumpen har en maximal kapacitet på 20 l/min och ett maximalt tryck på 7 bar. Konstruktion Höjd 225 mm Längd 240 mm Vikt 10 kg Bredd 269 mm Vätskeinlopp 1,25 tum Flytande utsläpp 1,25 tum Produktgrupper AOD/AODD-pumpar Prestanda : Luftintag 0,25 tum Torrsuglyft 9 Max. diam. fasta ämnen 4 Max. temp. 70 Celsius Max differenstryck 7 bar Våt suglyft 4 Max viskositet 15 000 cP Max kapacitet 20 l/min Läs bifogad pdf för mer information Lasthjälp finns tillgänglig efter överenskommelse
1 bt. Château Cos d' Estournel, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 1955 B/C (us). 1 bt. Château Cos d' Estournel, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 1955 C (ms). Total 2 bts. We are proud to present this lot as part of a collection sourced from a natural Scandinavian cellar with high humidity. Gathered over several decades and vintages going all the way back to the memorable harvest of 1947 in Bordeaux.
5 stk metal dåser fra Nostagic art, ubrugte