Transportvogn med trækstang, bremse i stang, drejbar, 75 x 150 cm
Moland 13,5mm Kvalitets trægulv 128,5m2. nyt og ubrugt, i original emballage lakeret i UV Mat lak Sælger tilbyder at være behjælpelig med at arrangere transport med ekstern transportør. evt. transport afregnes direkte med sælger. Sælger kan læsse objektet.
En samling stenaldergestande af flint bestående af seks økser og fem flækker. Neolitikum. L. 5,5–19. (11)
Heriz tæppe, nordvest Persien. Klassisk geometrisk medaljondesign. Ca. 1940. 354×242.
Astro gulvventilator, fiskespil, vandspreder, samt kongespil. Ubrugt i emballage.
William Joseph Anastasi (f. Philadelphia, USA 1933, d. 2023) “Beatrix Ost x Ludwig Kuttner”, 10.06.04. Sign. W. Anastasi. (103>TS>G55). Blyant på papir. Bladstørrelse 19×28.
Peter Buinning To diamantringe af 14 kt. hvidguld, hver prydet med en brillantslebet diamant på 0,05 ct. Farve: D-E. Klarhed: VS. Vægt ca. 5,5 g. Str. 51,5. (2)
Paul Fischer (f. København 1860, d. Gentofte 1934) Vinterdag ved Trinitatis Kirke og Regensen. Sign. Paul Fischer. Olie på træ. 32×39. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 778, 2007 nr. 194, afb. s. 147.
6 paller med flightcases i træ/alu. 53 kufferter i alt. Nogle er brugte, har brugsspor og steder med slid. Nogle ubrugte og med intakt skum. Alle funktionsdygtige. Kassemål: 22 stk. 50x35x20cm brugte (1 palle) 5 stk. 87x54x19cm brugte (1 palle) 8 stk. 96x48x23cm ubrugte (1 palle) 6 stk. 97x48x27cm brugte (1 palle) 6 stk. 97x48x23cm ubrugte (1 palle) 6 stk. 96x48x28cm brugte (1 palle)
Gallakjole fra ophørt butik str: 34 , ubrugt
47 stk. advarsels-kegler, Banana (ubrugt)
Ringgaffelnøglesæt med 12 stk. i str. Fra 6 - 32 mm. Ubrugt
Se vedhæftede brochure/specifikations-ark under fotografierne ! Leveres med ophængsplade efter ønske CW 45/55/70 - Engcon S80 https://www.youtube.com/watch?v=n614ZV0BNFY Rockwheel G55 - Til 45-55 t gravesmaskine / Drum cutter for 50-60 T excavator
BUDT 100250,- DKK