15 stk. Metalstolper Galv. 4x4 cm. L 240 cm
“Flora Danica”. Asiet af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomster. 342. Royal Copenhagen. L. 16. Andromeda caerulea L.
Et stk. ubrugt gummibånd til 2 ton Takeuchi TB219 minigraver, men kan anvendes på andre fabrikater i samme vægtklasse. ABC RT230-135-10 - Terra Track gummibånd til 2 ton minigravemaskine / For 2 ton mini excavaror
Fransk spejl i ramme af sortmalet træ og gesso, udskåret med ornamentik og kvinde i relief. 20. årh.s begyndelse. H. 170. B. 58.
360 stk. lysglas
Hele Verden. Diverse frimærker i album og løst med bl.a. lidt bedre Danmark i album og konvolutter osv [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ballepresse til papir, pap, plastikposer og gammelt tøj m.v. - Er lige blevet renoveret og gennemgået, så er fuldt funktionskla Europress Kanalballenpresse 6000 V 5
BUDT 126000,- DKK
I. L. Jensen, skole, 19. årh. En buket blomster på en marmorkarm. Usigneret. Olie på malepap. 16×21,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 358, 1977 nr. 88.
Robert Wengler Et par armstole af formbøjet bambus og rattan. Udført hos R. Wengler. (2) Litteratur: Lignende model afbildet i “Nyt Tidsskrift For Kunstindustri”, 6. årgang, 1933.
RGB flood light med fjernbetjening til farveskift. 50W.
Ca. 75 stk Martiniglas - 14 cl
Udover 3 grave skovle, medfølger der også en 90 cm risteskovl, en planerskovl og pallegafler samt oprivertan JCB 4CX 14HFWA
BUDT 450000,- DKK
Bemærk - kun ca. 6750 timer! Bemærk, at der er proportionale glide-knapper på joysticks, til at styre hydraulik-udtag. Hitachi ZX135 US - 14 ton - Road liners
BUDT 116000,- DKK