Trofa Stennedlægnings fræser med 60 cm tromle, hydr. Og beslag for gravemaskine monteret 20x30 cm
BUDT 1800,- DKK
Andy Warhol (f. Pennsylvania 1928, d. New York 1987) “The American Indian Series, Ace Gallery”, 1976. Sign. Andy Warhol 10/18 76. Offset plakat i farver. Lysmål 126×86.
1 hydr. Cylinder ubrugt, 60x30x 650 total
Niels Koefoed (, Møbeldesigner) “Ingrid”. Et sæt på 12 stole af palisander, betrukket i sæder med lysebrunt skind. Udført hos Koefoeds Møbelfabrik, Hormslet. (12)
1875. 8 øre, 34.tryk. Pladning af både A- og B-ark med i alt 194 forskellige positioner repræsenteret. Gennemgående pæn kvalitet. Der medfølger over 500 dubletter. Ex. Lasse Nielsen [ 25 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Schwarzmüller Tip Trai Schwarzmüller Tip Trailer
BUDT 23500,- DKK
Louis Vuitton “Ravello GM” taske af Damier Ebene kanvas med mørkebrune læderbesætniner, gyldne beslag, justerbar og aftagelig skulderstrop, en udvendig forlomme, et lynlås rum med en indvendig lomme og rødt ruskindsfor. H. 16 x B. 27 x D. 9 cm.
1851. “Portofri forsendelse fra Centralcomiteen til Understöttelse af udcommanderede Land- og Sökrigeres Familier...”, dateret 5.mai 1851, sendt via Vejle 21.5.1851 til Bredstrup pr. Fredericia [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
VAREBIL, Iveco Daily 35C18. Årg: 05-04-2022. Synet: HAR IKKE VÆRET SYNET. Km-tæller viser: 724. Uden afgift -EC Certificate of Conformity medfølger.
BUDT 150000,- DKK
Slibemaskine ubrugt