2 stk Blå Plast batteri palle kasser + 1000 L palletank, MF
Hængelås, 40 stk.
10 stk LED Lamper til opsætning ,ubrugte i kasser
“Flora Danica” rund skål af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomster. 3503. Royal Copenhagen, 1898–1922. Diam. 20 cm.
P. S. Krøyer (f. Stavanger 1851, d. Skagen 1909) “Strandstudie. Revlerne i klart månelys”. Skagen 1884. Usigneret. Olie på lærred. 33×46. H. Chr. Christensens fortegnelse over P. S. Krøyers malerier, 1923, nr. 334. Proveniens: Kunstnerens dødsboauktion 1910 nr. 90. Stempel herfra på bagsiden af lærredet. Her erhvervet af grosserer Holger Andersen. Winkel & Magnussen auktion 390, 1954 nr. 481. Bruun Rasmussen auktion 896, 2020 nr. 53.
Bernhard Hertz Et par manchetknapper af 14 kt. guld. Vægt ca. 9 g. Front 1,6 cm. (2)
Emil Jensen (f. 1905, d. 1973) Landskab med huse. Sign. Emil J. Olie på lærred. 42×52. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Gibraltar, Elizabeth II, 1952–2022, lI, 5 Pounds 2020, Au, 39.93 g, 22 ct, The Flames Edition, in original box of issue.
BUDT 16000,- DKK
5 bts. Château Fourcas-Hosten, Listrac-Medoc 1933 B (ts/us). 2 bts. Château Fourcas-Hosten, Listrac-Medoc 1929 B (ts/us). One bottle D (mls). Total 7 bts. Sourced from a temperature controlled cellar
Parti mest ubrugt metrisk
2 stk. tørrestativer med 15 meter tørreplads. H ca. 168 cm. Kan foldes så det tager minimal opbevaringsplads. Ubrugt i emballage.
Lensepumpe Selges fra kommune da det ikke blir brukt. Enkel funksjonstest starter og går.
BÅNDSAV, FMB SIRIUS Båndsav. Årg 1995.