Bockmann AEBB 2400 Hestetrailer, Årg 2013, til 2 heste, T 2400 kg. L 1420 kg. med rum for udstyr, Tidl reg nr AC 4206
Se billeder
Bremse pedal synker, køle slange utæt, ny kobling i år 202 CASE IH 685 XL - 3 ton
BUDT 51500,- DKK
Rød værktøjskasse i metal Med ca. 66 dele værktøj. Ubrugt.
Stefan Lindahl Disney Collection. Figur og lysestage af porcelæn, dekorerede i farver. Firkløveren. H. 16 og 14. (2)
100 dåser læbepomade (ubrugt)
Fransk trumeau spejl i ramme af forgyldt og bemalet træ og gesso, rigt udskåret med perlestaf, bladværk og tandsnit. 19. årh. H. 115. B. 157.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC 140 cm - S 45 fæste - svenskersk ABC 140 cm - S 45 fæste - svenskerskovl