Fransk trumeau spejl i ramme af

Lukker 25/11-2024 20:50:00

Fransk trumeau spejl i ramme af forgyldt og bemalet træ og gesso, rigt udskåret med perlestaf, bladværk og tandsnit. 19. årh. H. 115. B. 157.