Lukker 24/11-2024 19:16:00
J. U. Bredsdorff (f. Vester Skerninge 1845, d. Usserød 1928) Sommeraften i Vendsyssel. Sign. monogram 1874. Olie på lærred. 33×47.
BUDT 1150,- DKK
Meget fin maskine - der medfølger 2 læsse-skovle! Den ene er en stor standard læsse-skovl og den anden ses monteret på maskinen på billederne og er en "lav planer-skovl". NB! På billederne ses nogle "laser stave" monteret foran på maskinen - de medfølger ikke og maskinen har ikke laserudsty Liebherr L526 -15 ton - Med 2 læsseskovle / With 2 loading buckets
BUDT 726500,- DKK
Rolex Datejust af 18 kt. guld og stål, ref. 16203. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 3135. 1996. “Oyster” lænke af 18 kt. guld og stål, omkreds ca. 20 cm. Ø 36 mm. Kassenr. 16203. Bagkassenr. 16200. Serienr. T982902. Værknr. 7772298.
BUDT 16500,- DKK
BUDT 13500,- DKK
Diamantring af 10 kt. hvidguld og 18 kt. guld prydet med to old mine-cut diamanter på i alt ca. 0.20 ct. Vægt ca. 2,5 g. B. 12 mm. Str. 57. Toppen af ringen tester 10 kt. hvidguld.
Max vikt på våg är 60 kg Mått våg 55x42 cm Mått Lyftbord 95x60 cm Max höjd 90 cm Vågen och lyftbordet är fungerande men är ej besiktigad.
gearmotor 4KW, 83 omdr
BAKSPEJL med 9,66" IPS touchskærm med indbygget frontkamera og DVR. Inkl. Bakkamera. Optager i Full HD og tager billeder op til 12 Mp. Med indbygget batteri og lader til cigarettænder. Ubrugt.
Opbevaringskasser i træ, 4 stk. Måler: 35x25x20. Ubrugte og i original emballage + MOMS
Mason Saltarrelli (f. New Orleans, LA 1979, Bor og arbejder i Brooklyn, NY) Uden titel, 2018/19. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 76×61. Proveniens: Galleri Jacob Bjørn, Aarhus.
BUDT 10500,- DKK