J. U. Bredsdorff (f. Vester

Lukker 02/12-2024 19:40:00

J. U. Bredsdorff (f. Vester Skerninge 1845, d. Usserød 1928) Sommeraften i Vendsyssel. Sign. monogram 1874. Olie på lærred. 33×47.