Mason Saltarrelli (f. New

Lukker 03/12-2024 19:07:00

Mason Saltarrelli (f. New Orleans, LA 1979, Bor og arbejder i Brooklyn, NY) Uden titel, 2018/19. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 76×61. Proveniens: Galleri Jacob Bjørn, Aarhus.