Lukker 27/11-2024 08:45:00
Scanvogn 1900 Årg 2/9-2008 2 soverum Toilet/bad Køkken Nye dæk og fælge Længde 660cm Registrerings attest medfølger Nummerplader medfølger ikke
Afhentes: JN - 5700 Svendborg, Denmark (via Google Maps)
Nakirikniv, 18 cm knivblad. Udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto.
Står i 6740 Bramming. Diverse elartikler - bl.a. termostat, metro therm, afbryder mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
SPC og XPC remme
12 bts. Château Lynch Bages, Pauillac. 5. Cru Classé 1982 B (ts/us). Owc. C (ms).
BUDT 12500,- DKK
Tre halskæder af 14 kt. hvidguld henholdsvis prydet med brillantslebne diamanter, facetslebne safirer og barok perle. Samlet vægt ca. 8 g. L. 38–40 cm. (3)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Contai ABC Container
1875. 8 øre grå/rød. Helt perfekt postfriskt eksemplar. LUXUS. [ 25 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Einar Johansen Et par skulpturelle bordlamper af stentøj. Lampernes nedre, firsidede del modelleret med reliefdekor. Dekoreret med gråhvid glasur. Sign. monogram, 1078, Søholm Danmark Stentøj. H. inkl. fatning 42. (2)
Disko-kugle m. motor
Træk på 3 hjul. Hjul størrelse, for 23x8,5-12 bag 27x10-12. Servo styrin Terberg Kinglifter TKL-M-3x3 07210907
BUDT 60000,- DKK
BUDT 4000,- DKK
1 bt. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1986 B (ts/us).