Lukker 28/11-2024 08:29:00
BUDT 4000,- DKK
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
50 stk Ølglas på fod - 48 cl. + 2 stk vaskebakker rumdelte hver for 25 glas, af god kvalitet
Står i 6740 Bramming. Patronsikringer i forskellige ampare. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Rørskåle Tubolit Ø48 x13 mm. 28 stk a 2 meter. Ø60 x 13 mm 3 stk a 2 meter. Ubrugt
Rörsax BSV Lyftkapacitet: 500 kg
Står i 6780 Skærbæk. SBS superbas sound anlæg til kassettebånd og radio. Brugt, Fra dødsbo. MOMSFRI
Fransk Hall-lanterne af forgyldt bronze med sider af slebet glas, støbt med rocailler. Rokokoform. Cirka 1900. H. 55. B. 22.
Rørskærestativ universal, 1 stk. Galvanisere. Ubrugt.
Postkort. 2 album samt lille album med diverse postkort mest Danmark men også noget udland. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×