Lukker 01/12-2024 19:16:00
Står i 6740 Bramming. Diverse elartikler - bl.a. termostat, metro therm, afbryder mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Disney legetøj, ubrugt
SLANGEOPRULLER til luft, Stahl Kaiser, 50' x 3/8". 15m.
4 bts. Château La Fleur-Petrus, Pomerol 1990 A-A/B (bn). Sourced from a temperature controlled cellar
Claus Carstensen (f. Sønderborg 1957) U.T. Sign. på bagsiden Carstensen med datering 110998–5. Olie på lærred. 70×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
LED LYSARMATURER, 6 stk. 150 watt, 120 cm. Ubrugte.
Knivtaske udført i læder og tyk canvas. Str. Udfoldet 95 x 43 cm. Leveres uden knive mv. Ubrugt i gaveæske
18 visninger
200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
AL-KO Snowline 560 sneslynge. Der er støv, og opbevaringsspor. Samlet og testet. Testet ved gennemgang.
1 fase 230/400V trafo på 20kVA fra 2008 selges. Mulig visningsdato etter avtale på forhånd: 27.11.2024 kl: 09:00
Møgklo Rimach Gr250 HD Kørt meget få timer Bredde 253cm Dybde 130cm Højde 120cm