Lukker 27/11-2024 10:30:00
Vilstrup vejhøvl Hydraulisk justering højden B 2,5 m L 5,8 m H 0,9 m Lidt utæt fra stempel
Afhentes: JN - 5700 Svendborg, Denmark (via Google Maps)
Våd/tør støvsuger, 20 liter, 2200 watt. HEPA filter. Ubrugt
ARBEJDSSTOL, BATO.
MOMENTNØGLE, Mannesmann elektronisk momentnøgler.
Mål pr. fag: B 100 cm x D 82 cm x H 200 cm Køber nedtager selv Uden indhold
1000 liter lufttank, 10,5 bar
Mover EF 105, slagleklipper, til PTO, 3 punktophæng, årg 2022, vi kender ikke standen
Nain tæppe, Persien. Medaljon design. 21. årh. 247×190.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ausa 400 AHG - Kapacitet/capacity 4 Ausa 400 AHG - Kapacitet/capacity 4 ton
BUDT 22750,- DKK
3 skovle S30 skifte. 25 cm & 30 cm & 42 c ABC S30 skovle / shovels - 3 skovle! 3 Buckets!
Dansk snedkermester Et par overpolstrede lænestole med runde ben af mahogni. Sider, sæde samt ryg betrukket med lyst lammeskind. Udført 1930–1940'erne, Danmark. (2)
2 stk Buffetborde med hylde183 x 75 cm Total højde ca. 105 cm + Klapbord 75 x 120 og 180 x 75 cm
Portvinsglas 6,5cl. 147 stk. i opvaskebakker