Lukker 10/12-2024 07:02:00
Næsten ubrugt gravemaskine på hjul. Kun 28 timer. Service o Wacker Neuson EW65 - 7 ton - Engcon Rotortilt - Speed 30 km/t
BUDT 600000,- DKK
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, sort, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. (ubrugt)
Boltreol med 42 rum, B60 x H86 x D12
- Giant 40 mm Ø fæste. JST Dozerblad - 150 cm
BUDT 5250,- DKK
1 ubrugt hydr. Motor
Parti div. legetøj + ca. 22 stk. pyntehuse m.v. (ubrugt)
Str. (LxB): 160x90 cm.
To kinesiske panelstykker af vævet tekstil med kampscener. Sen Qing. Ca. 1900. Lysmål 101×27. (2)
Piero Fornasetti (f. 1913, d. Milano 1988) Kvadratisk bakke med ramme af sortlakeret træ. Bund ilagt stor løs sortglaseret lertøjskakkel med gyldent solmotiv. Kakkel stemplet “Made in Italy”. H. 3,5. B. 41,9. L. 41,7.
Harald Moltke (f. Helsingør 1871, d. Frederiksberg 1960) Opstilling med blomst. Sign. monogram, 1916. Olie på lærred. 44×34,5. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
7 stk Barstole, Brugte
Realisation. Originalt parti i 3 store og tætpakkede flyttekaser med utallige album og indstiksbøger m.v. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×