Lukker 22/11-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: 42 , ubrugt
Et par kinesiske ovale spillebrikker af hardwood L. 4 cm samt et to-rumsbæger af bambus med låg af hardwood L. 10 cm. 19/20. årh. (3)
ARBEJDSBORD, 2 mtr.
Claus Carstensen (f. Sønderborg 1957) U.T. Sign. på bagsiden Carstensen med datering 110998–5. Olie på lærred. 70×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Str. (LxHxB): 116x116x42 cm.
Funktionsdygtig. Starter og kører. 136 HK (100 kw) Diesel Teknisk Totalvægt: 3000 kg Totalvægt: 3000 kg Køreklar vægt: 2148 kg (Minimum) Vogntogsvægt: 5000 kg Vægt af påhængskøretøj: 2000 kg (Med bremser) 750 kg (Uden bremser) Euronorm: Euro V Partikelfilter: Ja Seneste syn: 26-04-2023 (Godkendt) Lyser i motorlampe. Forsvinder når man kører. (Ukendt fejl) Bilen bliver tømt inden afhentning. Bemærk! Sælges kun til export!! Reg attest medfølger.
Ældre bærbar trykmaskine i fin kuffert. Brugt. MOMSFRI
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
STRYGESTÅL med diamantbelægning. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Ege tæppefliser - grey light & dark. Barcode ECT350 Light grey - 4,608 m2 og Barcode ECT350 dark grey - 4,608 m2. Total ca. 9,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
1907. Fr. VIII, 10 øre. 6 mærker med fundne varianter i stemplet kvalitet. [ 55 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6200 stk facade tegl + lidt hjørne sten. Ubrugt på 7 paller.
KWSM-18IR32HF