5 visninger
Lukker 22/11-2024 17:30:00
Beskrivelse:
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 27-30 ubrugte
BUDT 0,- DKK
Afhentes: (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Ingen beskrivelse fundet
dage
timer
min
8 visninger
BUDT 275,- DKK
AFSLUTTET
Gulvvasker Karcher BR 530 XL, 230v, stand ukendt
time
3 visninger
BUDT 100,- DKK
LEGO Technic forest truck Fork Lift (B model nr. 8416). Udgået model. Samlet og derefter sat på hylden (støvet). Det vides ikke, om alle delene er der. Umiddelbart mangler grab og rotorblink. Uden emballage. MOMSFRI
0 visninger
10 stk rum deler kasser i lækker kvalitet, ubrugte i kasser
dag
Metaldetektor i god kvalitet med LCD-skærm med baggrundsbelysning. Flere programmer og justerbar sensitivitet. Vægt 1,05 kg og ergonomisk greb. Ubrugt.
South Sea perlehalskæde med kuglelås af 14 kt. guld prydet med talrige South Sea kulturperler. Perlediam. 9,5–10,1 mm. L. 44 cm.
BUDT 2000,- DKK
Lyskæder med LED lys. Der er mellem 40-60 M. Lyskæderne er med 120LED. Kæderne er 12 M og med 10cm mellem hver LED. Én kæde på 12 meter består af 3 sektioner på 4 meter. Hver kæde bruger 11W og er IP44. De kan sættes sammen op til 16 kæder. Der skal bruges 1 x main connector tilkæderne. Denne medfølger IKKE. Men kan købes for 98.- kr pr stk hos forhandler. Brugte og virker +MOMS
4 visninger
1933. Balboflyvning. Komplet postfriskt sæt [ 380–381 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 700,- DKK
Reservedele medfølger, fronttank på 1500 kilo medfølger, sneglegift spreder medfølger, har sået 4000 hektar, altid stået inddøres, arbejdsbredde 6 mete ABC Hybrid 6 - Claydon
BUDT 183000,- DKK
Fin maskine med kun få driftstimer. NB: Maskinen sælges på auktionen uden GPS udstyret!!! Men hvis det har interesse for køber, kan et Unicontrol 3D / GPS maskinstyringssystem tilkøbes for kr. 150.000 (EURO 20.500) udover auktionskøbesummen (se billeder) !!! Doosan DX255 LC-5 - 26 ton - Engcon Rotortilt
BUDT 551500,- DKK
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
6 visninger
BUDT 1200,- DKK
Arne Bang (f. Frederiksberg 1901, d. Fensmark 1983) Cirkulær skål af stentøj, yderside indridset med vertikale riller i relief. Dekoreret med blånistret glasur. Sign. monogram, 122. H. 10. Diam. 22.
BUDT 7000,- DKK