Lukker 27/11-2024 19:18:00
Tanzanit- og diamantvedhæng af 18 kt. hvidguld prydet med en oval facetslebet tanzanit på ca. 5,20 ct. flankeret af en old-cut diamant på ca. 0,50 ct. Vægt ca. 3 g. L. 2,1 cm.
Badeværelsesskab, Laufen, incl hylde og krom greb. Højde 61 cm, Dybde 30 cm, Bredde 56,5 cm, lille mærke på nederst venstre skabslåge. Ubrugt
Dansk møbeldesign Daybed med stel af teak med nedklappelige sider af sjeneflet. Sæde samt ryghynder betrukket med sort skai. 1960'erne. L. 165/228.
50 stk Klapstole model ZOWN max 190 kg, i rigtig pæn stand, med transportbur
Christian Veilskov Armring af 14 kt. guld. Vægt ca. 5,5 g. B. 5 mm. Diam. 6,2 cm.
Hele Verden. Originalt parti i flyttekasse med diverse samlinger fra hele verden bl.a. Tyskland og lidt Kina er set. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 1650,- DKK
Per Linnemann-Schmidt, m.fl. (f. København 1912, d. 1999) To vaser og skål af stentøj, dekoreret med brun og grøn harepelsglasurer. Sign. PL-S og K.A.L. Udført og mærket hos Palshus. H. 6–20,5. (3)
Bosch Accu multicutter, lygte, 2 stk. skruemaskiner, batterier, oplader, MF
England. 1876. 2 1/2 d. pl. 3–9,11–17. Komplet pladning excl. pl. 10 i stemplet kvalitet. [ 47 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Uindfattet pear modified brillantslebet Fancy Intense Pink diamant på 0.13 ct. GIA certifikat nr. 2205327575 medfølger. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Div. jetkobling ass størrelse
Lang mode Mercedes Vito 113 Cdi - Kassevogn Lang model / Long version - Video ! - Ny mindstepris !
BUDT 39000,- DKK
ca. 1850. Udstillingsplanche med portofri forsendelse fra “Comitten for den ugentlige 4 Skillings Subskribtion”. Interessant! [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×