Lukker 24/11-2024 18:45:00
USB lighter, 5 stk. Genopladelig og med flexarm som let kan nå ned i dybe lysestager, gasgrill mm. Fra United. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Lemminkäinen asfalt kasse. Objektet har ikke været brugt de sidste år, men sælger oplyser at den var funktionel ved sidste brug.
Højtryks kompressor, AKHL 1050, 29 bar, 1,2 kw, 230v, + slange, max sømpistol med søm
Paddleboard L. 330 cm. Capital Sports Lanakai Cruise med pumpe, finne og opbevaringstaske. Ubrugt.
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun. Pos. 32, 40 og ukendt. 3 mærker med “streger i højre værdi cirkel”. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Flot og elegant herreur med Genuine læder rem, vandtæt til 3 ATM, stainless urkasse.
Aachen-Liege vitrineskab af bejdset egetræ, front med to glaslåger bag hvilke hylde, herunder to skuffer samt to fyldningslåger hvorbag hvilke hylder. 18. årh.s. slutning. H. 207. B. 121. D. 47.
30 stk. Cambro valnød farvet firkantede serveringsbakker. De måler 52 x 33 cm. Brugte, men i fin stand. +MOMS
Nanna Ditzel (f. København 1923, d. sst. 2005) “Trinidad”. Et sæt på seks stole af bøg og matforkromet metal. Model 3398. Tegnet 1993. Udført hos Fredericia Furniture. (6)
Ring gaffelnøgler
Står i 6740 Bramming. Reol med 3 sektioner - 8 stk. ben (H: 198 cm) og ca. 20 stk. hylder som måler 99 x 50 cm. Brugt, samlet. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
1913. Chr. X, 25 øre, brun. Postfrisk marginalblok med nummer 30-J. [ 72 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK
Fanuc Svejserobot med Migatronic styring, CMT Svejseværk, god og fuld funktionel stand. Kan programeres til to emner af gangen. Kan tage emner op til 270cm i længden. God til alu-svejsning. Sikkerhedscensorer medfølger. Manual, sikkerhedsbog og diverse dokumenter førlger med. Fanuc Robot ARC Mate 120 iB Next bid wins the auction. !- A05B-2512-B150 Fanuc Se VIDEO!
BUDT 163000,- DKK