Lukker 15/12-2024 14:42:00
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun. Pos. 32, 40 og ukendt. 3 mærker med “streger i højre værdi cirkel”. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
4 stk. giner
100 stk Rødvinsglas - 31 cl. model Princesa + 4 stk vaskebakker rumdelte hver for 25 glas, af god kvalitet
A5 STD./ SUSP. 600/ CASE IH MAGNUM 335 CLASS 5 - 11 ton
BUDT 250000,- DKK
Stor barok lysekrone af Böhmisk glas, profileret stamme, otte snoede lysarme, talrige lysspyd behængt med prismer. Sammensat af forskellige dele, 18. årh.s første halvdel. H. 140. Diam. 95. Proveniens: Dansk herregård på Sydfyn.
Salgsvogn fra Scanvogn, med diverse inventar. Vognen har brugsspor og steder med slid på maling. Brugt til udlejning. Funktionsdygtig ved seneste anvendelse. Ingen anmærkninger fra sælger om stand. Medfølgende inventar: Køkken. Hylder. Skabskøler. Disk. Obs: De 2 isfrysere medfølger ikke.
TechnoMarine Damearmbåndsur af stål. Model Technosquare Chrono Diamonds. Quartz kronograf værk med datovisning. Perlemorsskive med stålindeks og visere. Sort læderrem med TechnoMarine C-spænde af stål. Urets diameter 32×42 mm. 2000'erne.
204 store kridttavler som stickers i 3 forskellige motiver
6 stk Julekalder I hård plastik flot design, ubrugte
Parti div. Bæreposer
Dvs. udvendige skruer 3-6 mm i ass længder. 43 æsker, samlet 7500 skruer
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Vezeko R2b1x - Mandskab og toi Vezeko R2b1x - Mandskab og toilet
BUDT 50500,- DKK