108 stk Amalie Middagstallerkener Ø 24 cm
Va skurvogn. Skurvognen er pæn velholdt. Med Toilet. Opholdsrum incl. de viste møbler. Årgang. 2007.
1 fase 230/400 trafo på 20kVA fra 2008 selges. Mulig visningsdato etter avtale på forhånd: 27.11.2024 kl: 09:00
6 dunke auto eco-shampoo á 10 liter (ubrugt)
26 stk Smørrebrødsstativer + 14 stk Menukortholdere + ca. 50 stk Flødekander + ca. 35 stk Sukkerskåle samt div. vaser
- Traktoren kører og starter godt. - Bagliften kan hæve og sænkes dog er der fejl på den automatiske lift / vægt funktio Ford 7840 - 4,5 Ton - FE6PCY
BUDT 51500,- DKK
Metaldetektor. Med vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. Ubrugt
Står i 6740 Bramming. Kabler - bl.a. styrrekaber, telekabel, ledning mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Christian Dior “Large Lady Dior” taske af cannage quiltet lakeret sort læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og sort for. H. 26 x B. 32 x D. 13 cm. 2011.
Bent Haller (f. Vendsyssel 1946) Landskab. Sign. monogram. Olie på papir monteret på plade. Lysmål 43×62. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1944. 3-stribe med fejl i trykket. manglende blå farve. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×