Lukker 04/12-2024 17:12:00
Christian Dior “Large Lady Dior” taske af cannage quiltet lakeret sort læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og sort for. H. 26 x B. 32 x D. 13 cm. 2011.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Hardi 400 li Hardi 400 liter
1861. Udstillingsplanche med 2 interessante tjenestebreve. “Særbehandling i Randers” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ingen beskrivelse
Kazumi Amano (f. 1927, d. 2001) “Adapter”, 1973. Sign. Kazumi Amano 20/30 med titel og datering. Mixed media multiple. 61,5×25×25.
UNBRACO SÆT, StahlKaiser, 26 dele.
DVR til bil mv. Optager i Full HD og tager billeder op til 12 Mp. Med indbygget batteri og lader til cigarettænder. Ubrugt.
2 st el-drivna rullar för transportband - Oanvända / nya men har många år på nacken - Ej testade - Bredd ca 75 cm - Diameter ca 32 cm - Märke TAKRAF - 220/380 V - 2,2 KW - 50 Hz - 9,5-5,5 A - IP 54 Information hämtad från typskylt
På 2 paller, Parti Hydr. Slanger med fittings, koblings ender lige og bøjet, 3/4 tommer, 1 tommer, 1 1/2 tommer, flere slags, se fotos.
Olie og filter er skiftet i jannuar måned 2024 . 1 ekstra dæk og fælg. 1 ekstra dæ Hydrema 906 C Series 2 - Engcon Rotortilt
BUDT 272000,- DKK
Træningsmaskine, Leg Press, 200 kg, stand ukendt.
WOKPANDE 30 cm. Hybrid nonstick wokpande i høj kvalitet, tåler metalredskaber, 3-lags bund. Også til induktion og opvaskemaskine. Ubrugt inkl. Låg