Lukker 01/12-2024 19:10:00
Står i 6740 Bramming. Patronsikringer i forskellige ampare. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
500 L Tryktank, Dana Tank, årg 2006
Stempelmærke. 10 Fr. UTAKKET. Pænt ubrugt mærke uden gummi. [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Beton-figur - H: ca. 49 cm. (ubrugt)
Ubekendt maler, 17. Årh. “Joannis Calvinus”. Portræt af Jean Calvin (1509–1564). Usigneret. Olie på træ. 20×17,5. Verso spor af laksegl.
Antikt Suzani broderi, Usbekistan, central Asien. Gentagelsesmønster med blomstergrene i silkebroderi på lys bomuldsbund. Ca. 1900. 166×235.
Norsk etui af forgyldt sterlingsølv og indvendig forgyldt, dekoreret med lilla translucent emalje på guillocheret grund, omkranset af guirlande i guld. David Andersen, ca. 1900. Vægt 90 g. L. 8,3 cm.
Laufen håndvask + håndvask med skab 410x350x463mm. + køkkenvask inkl. afløb (ubrugt)
LADBY. Bedre stjernestempel på brevkort frankeret med 5 øre Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 Tool boxar Hilti 5 Fäste till dammsugare Kit för brukningsmaterial DSH600 11 Tändstift nycklar
ca 20 dele smykker, ubrugte
Chippendales firkantet fad 50x40cm. 9 stk