1 stk Gasblæser / Varmekanon, med gasregulator 220V
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) “Moonlight Grape” ring af sterlingsølv. Vægt ca. 21,5 g. Front 2,6×3,6 cm. Str. 56.
BUDT 275,- DKK
12 bts. Château Batailley, Pauillac. 5. Cru Classé 2003 A (hf/in). Owc.
1938. Bølgel. 5 øre, vinrød. Postfrisk 11-STRIBE! (sammenklæbede papirbaner) [ 246 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK
YTF-420 Betongfres Ytfräs Vennligst bemerk; Denne leveres med VALGFRITT s-feste (s40/s50/s60) kjøper spesifiserer ved kjøpet hvem han ønsker så monterer vi det på! "Overflatefreser montert på gravemaskinen Det perfekte verktøyet for deg å sette på gravemaskinen. Brukes til fjerning av belegg og avretting av betong og lignende overflater." Selges ny av forvandler. Se også vedlagt brosjyre for teknisk beskrivelse. for mer informasjon [email protected]
Toiletsæde Gustavsberg. Ubrugt.
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
Carl Henrik Jensen (f. Frederiksberg 1929) Komposition. Sign. på bagsiden Carl Henrik O. 64, juli 64. Olie på lærred. 56×50. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Flishugger GS 1500, 9 kw, med benzinmotor 420 cc, maks 12 cm træ, årg 2021, til kugletræk, har ikke været startet
Rundt bord i plast ø 153cm 9 stk.
Kulgrill 75 x 49 cm med sidebord og hjul for transport