2 stk Lagervogne med luftgummi hjul, ladmål L 125 B 65 cm
Pæn maskine med få timer. NB: Sælges uden grave-skovl Volvo EC35C - Minigravemaskine / mini excavator 3,6 ton - Video!
BUDT 140000,- DKK
Fremviser lærred 100" med elektrisk motor,220V. Ubrugt.
Klippebredde på 260 cm. 2 wd, men lavet om til 4 wd, skal bare have monteret en aksel igen. Det ene bremsekabel er sprunget, men bremser fint når man slipper gaspedalen. Går godt i motoren. Klipper virker fint. Toro Reelmaster 5500 D - 260 cm
BUDT 11250,- DKK
Francisco Borès (f. Madrid 1898, d. Paris 1972) Landskab. Sign. Borés 68. Olie på lærred. 46×54. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Seng på 140x200 cm betrukket med grå stof og leveres med en matchende gavl på 180x120x9,5 cm. Madrassen har pocketfjedre på 18 cm fordelt på 5 zoner, der sikrer god støtte. Topmadrassen består af 5 cm memoryskum og er behandlet med aloe vera for ekstra komfort.
Afstandsring ø 10 mm, dybde 10 mm, 350 stk.
10 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
Meget velholdt og velkørende Volvo L120F Long Boom. Motor skiftet hos Volvo på garantisag ved 10500 timer - det vil sige, at nye motor kun har arbejdet Ca. 3500 timer! Dækkene er nye. Nuværende ejer har haft maskinen siden 2015, hvor han købte den af Fymas, siden da er den blevet godt passet med jævnlige serviceeftersyn og opbevaring i garag Volvo L120 F - 21 ton - Motor kun 3100 Timer / Engine has only 3100 hours !
BUDT 395000,- DKK
BUDT 67500,- DKK
1907. Fr. VIII, 5 øre, variant “RETOUCHERING OVER KONGENS HOVED”. Sjældent mærke, stemplet. [ 54 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Antikkens Grækenland, Sicilien, Siracusa, 2. Demokrati, ca. 466–405 f.Kr., Tetradrachm, c. 420–415 f.Kr., 17,37 g, HGC 2, 1323, SNG ANS 245
Danmark. 1854–1993. Samling i Stender album med flere bedre klassiske mærker inkl. 3 stk. linietakkede Krone-Scepter (balndet kvalitet) mv. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×