Lukker 25/11-2024 11:35:00
4st däck på fälg 23,3 R25 Varit monterade på CAT 962H
Afhentes: Ullared, Sweden (via Google Maps)
8 stk Røde løber, heraf 2 stk ca. 20 - 30 meter lange
Gasgrill. Med 3 brændere + sideblus. Fra GrillGuru. Måler ca: 123 x 53 x 110 cm. Ubrugt og usamlet + MOMS
2 bts. Champagne “Grande Année”, Bollinger 2008 A (hf/in). 1 bt. Champagne Brut, Blanc de Blancs, Delamotte A (hf/in). Total 3 bts.
BUDT 2300,- DKK
Ny hulbom 28mm tappe
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Lister 3 cyl. - kVA 15 / KW 12 / AMP 22,8 / 3 x 380/2 Lister 3 cyl. - kVA 15 / KW 12 / AMP 22,8 / 3 x 380/220V
BUDT 10250,- DKK
Der er skiftet instrumentbord på et tidspunkt, så bilen har kørt flere km end det viste på billedern Hummer H 2 V 8
BUDT 90000,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1599kr , ubrugt
Dansk snedkermester Kuffertstand med stel af mahogni. Sæde og ryg med stroppet af kernelæder, samt messing beslag. Udført 1940érne. Proveniens Acton Bjørn. En kuffert medfølger.
Hans Hansen (f. Skelby 1769, d. København 1828) Portræt af Frederik Siegfried Vogt (1777–1855). Usigneret. Olie på lærred. 35×27. Frederik Siegfried Vogt var dansk chargé d’affaires i Napoli. Vogt blev i 1846 gidt med billedhuggerinden Emilie Adelgunde Vogt f. Herbst (1811–1892).
Smaragd- og diamantring af 14 kt. guld og hvidguld prydet med talrige facetslebne smaragder og talrige enkeltslebne diamanter. Vægt ca. 14,5 g. B. 18 mm. Str. 53. Test viser 17 kt. guld.
Udendørs arkitektlampe af Bønnelycke, Nordlux Arki 100 , galvaniseret havelampe. Ubrugt
V.I.P. Memosail Armbåndsur af stål, ref. 7168/1. Mekanisk kronografværk med regattanedtælling og manuelt optræk, Valjoux 7767. Blå rem med C-spænde af stål. Ø 43 mm. 1970'erne.