8 stk Røde løber, heraf 2 stk ca. 20 - 30 meter lange
1 bt. Mg. Château Grand Puy Lacoste, Pauillac. 5. Cru Classé 1982 A-A/B (bn).
Romerske kejserdømme, Caligula (Gaius Julius Caesar Augustus Germanicus), 37–41, As, Rom, 37–38, VESTA S C, 10,24 g, C 27, RIC 38 Ex. Professor Niels Hannestad, Samleretiket medfølger.
1853. Meget sjælden kvittering for Overfart med Børsen fra Nyborg til Korsör 26.7.1853 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 290,- DKK
SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
- Bemærk - der mangler nogle fjedertænder / gåsefødder. Kongskilde 4 m - Vibro Flex gåsefødder
1915. 15 øre, 2.tryk. Kartonpapir. Pænt stemplet mærke [ 8I ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ole Wanscher (f. Frederiksberg 1903, d. Charlottenlund 1985) “Colonial”. Armstol med stel af kirsebærtræ. Sæde med flet. Hynder i sæde og ryg betrukket med sort skind. Model PJ 149. Udført og mærket hos P. Jeppesen.
6 stk. hummer/krabbe tejner er klar med ankre, flydere, koblet til liner klar til brug
4 kasser Hair care, ubrugt
Leyland 270 Traktor. Traktoren starter og kører. Timetæller står på 4236 Timer. Virkelig pæn og velholdt traktor. Perfekt til hobbylandmanden.
AUTOCAMPER, Fiat/Benimar Benivan 116 UP BEN\ADN1 med manuel gear. 1st. Indreg: 28-05-2021. Synet: 27-04-2023. Km-tæller viser: 73092. Camperen har 4 selepladser, 2 sovepladser, seng på tværs, køjer oven over til 2 mindre børn, kombineret toilet/bad , køleskab samt lille fryser. Markise og cykel holder, solceller på taget. omformer fra 12V til 230V samt opvarmning med oliefyr. Med TV med dvd samt bak kamera ( ikke monteret) medfølger. Træk 2500 kg. Camper på 5,99m. Passet med service. Registreringsattest eftersendes. Uden afgift/med Dansk registrerings attest.
BUDT 432000,- DKK