Lukker 28/11-2024 18:00:00
1853. 4 RBS Thiele II, sortbrun. Plade II. Nydligt brev fra Hobro til Randers. Attest Møller Meget godt/PRAGTOBJEKT [ 1IIa ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
TOPPE-BITSSÆT, Hanse, 30 dele.
Chanel “Classic Double Flap” taske af quiltet rødt læder med gylde beslag, dobbelt kædehank, en udvendig baglomme, CC drejelås, et rum med fire indvendige lommer og rødt læderfor. H. 16 x B. 26 x D. 7 cm. 1989–1991. Carte d'authenticité medfølger.
BUDT 27000,- DKK
5 stk. Tracker f. eks. Til kæledyr, montering i bil eller maskine mv. Indbygget opladeligt batteri samt tilslutning til USB. Indbygget mikrofon, så lyden fra trackerens omgivelser kan høres. Meget kompakt, bruger SIM-kort. Ubrugt
Twillinghjul 18.4R38 Good Year Incl Bindinger
Juletræs øreringe 18K forgyldt kobber.
Bent Haller (f. Vendsyssel 1946) Landskab. Sign. monogram. Olie på papir monteret på plade. Lysmål 43×62. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
17 visninger
6 stk VIP Stander med 1,5 Rødt tov + ca. 25 meter Rød løber
Fjerkræplukker , kvalitetsmaskineudstyret med 180 fingre og kan plukke 540kg/timen.Tøndens diameter er 60cm og den er udstyret med vandtilførsel.Egner sig perfekt til lille landbrug, jæger, hobby odrætter osv. Vægt 60kg. Ubrugt.
TELEGRAMMER. Telegrambog fra bryllup 1905 med bla. en del fra AARHUS KIOSK SELSKAB og DEN DANSKE STATSTELEGRAF. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×