Lukker 28/11-2024 19:00:00
Fjerkræplukker , kvalitetsmaskineudstyret med 180 fingre og kan plukke 540kg/timen.Tøndens diameter er 60cm og den er udstyret med vandtilførsel.Egner sig perfekt til lille landbrug, jæger, hobby odrætter osv. Vægt 60kg. Ubrugt.
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
Seminatikt Tabriz tæppe, Persien. Medaljondesign. Ca. 1950. 395×271.
Bogtryk. 5 sider med bl.a. Gl. Luftpost inkl. side med 5 AFA varianter mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1599kr , ubrugt
312 flasker desinfektion Gel á 250 ml. (ubrugt)
Bottega Veneta “The Shoulder Pouch” taske af mørkebrunt læder med hank og et rum med magnetlukning. H. 21 x B. 38 x D. 8 cm. Original æske medfølger.
Bryllupskageopsats 5 etager, 20 - 26 - 32 - 40 - 45 cm, der medføgler bageforme / ringe
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Caterpillar 279D3 - 4,7 Caterpillar 279D3 - 4,7 ton
BUDT 129000,- DKK
Philipp Ferdinand de Hamilton (f. Bruxelles ca. 1664, d. Wien 1750) Nature morte med fuglevildt og svampe. Sign. P. F. De Hamilton. Olie på lærred monteret på lærred. 61×52.
Stor + Lille Båndstrammervogn, der medf. Spænde håntag til den lille
Fritstående skrivebord af rosentræ, front med tre skuffer, top med rødligt skind, indlagt med marquetteri med initialer og årstal 1907, beslag og kantlise af bronze. 20. årh. H. 79. L. 135. D. 85.
Cartier Tank Vermeil af guldbelagt sølv, Ref. 113239. Quartz værk. Brun krokodillerem med c-spænde af guldbelagt sølv. Ø 23×30mm. 1993 Cartier æske, certifikat og manual medfølger