Lukker 28/11-2024 19:00:00
SOUNDBAR til TV eller PC. Tilsluttes til strøm via USB-stik. Str. Ca. 47 x 8 x 8 cm. Ubrugt.
Kinesisk famille rose fad af porcelæn, dekoreret i emaljefarver og guld med krabbe, konkylie og havplanter, svungen, profileret kant. Qianlong 1735–1796. Diam. 35.
Vandslangerulle, 20 meter med automatisk oprul. Ubrugt
1853. 4 RBS Thiele II, mørk rødbrun. Plade I. Usædvanlig smukt mærke med perfekt nr.stempel 41 (Maribo). Attest Jørgensen PRAGTEKSEMPLAR [ 1IIb ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Lauritz Jensen (f. Viborg 1859, d. København 1935) Siddende tiger. Figur af porcelæn, dekoreret i underglasur farver. 1712. B&G. H. 17. L. 30.
1 bt. Mg. Corton Grand Cru, Bouchard Pere et Fils 2013 A (hf/in).
1 par ski, Nordica + 1 par skistøvler, Rossignol str. 44 (29,5) + hjelm m. briller
Ca. 350 stk. div. dvdér
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.