Lukker 28/11-2024 19:00:00
LED LYGTE. 300 WATT LED lygte til bil eller maskine. Med 100 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. Ubrugt.
Køkkengrej - se foto
Toro uden klippeborde. Oliemotorer medfølger og er funktionelle. Toro Greenmaster 3250D - Video!
6 bts. Château Talbot, Saint - Julien. 4. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
BUDT 2300,- DKK
24 Gavesæt i golftema
Bilen är fungerande och nybesiktigad. Inga kända fel.
Sikkerhedssko Vismo EN13B, str. 42, ekstraLight ydersål stød.-absorbering og en PU indlægssål. Svedtransporterende inderforing. Ubrugt
Kraftig planerbjælke med mulighed for rive og tromle. Hydraulisk løft af rive eller skrabe ABC Iron Baltic Arene Leveller - Rive og planerbjælke med tromle
BUDT 7750,- DKK
Funktionsdygtig. 30cfm / 5.5kw 152kg 7.5bar 1440rpm
Realisation. Stort parti i 15 kasser med bl.a en del bedre Skandinavien i LT-album til ca. år 2015. Desuden en del udland bl.a. samling Tyskland og Rusland mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fransk Empire konsolur sortbroget marmor og forgyldt bronze, rigt støbt med putti, palmetter og akantusblade. Hvidemaljeret urskive sign. Le Roy & Fils, 296 Regent Street, London, 13 & 15 Palais Royale, Paris. 19. årh. H. 54.
1913. Chr. X, 35 øre, orange. Postfrisk marginalblok med nummer 48-N. [ 73 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK