Lukker 03/12-2024 19:47:00
- Har været brugt til påfyldning af såsæd. Vicon 4000 kg - Højtipvogn med bremser.
O. D. Ottesen (f. Broager 1816, d. Frederiksberg 1892) Åkander. Sign. O. D. Ottesen. Olie på lærred. 43×64.
BUDT 16000,- DKK
- Kun brugt få gange. ABC ITC Power DG 6000LE-3 - kVA5,3 - 13 HP Diesel Generator
BUDT 6250,- DKK
1902. 8 øre, 121.tryk, vm.III.. Stemplet KOLDING 9.9.02. Attest Nielsen [ 25C ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kædetalje 1.5 tons x 3 mtr kæde. Ubrugt.
GIPSPUDSER, Boxer BX-700.
Transportabel højtaler, Karaokeanlæg, Pladespiller, Røgmaskine, Cd-afspiller, Radio, Musikanlæg, Guitar, Keyboard, Lys, Lydkort
BUDT 275,- DKK
- Med jordfræser og kost 1,4 m. Nibbi MAK7 - Med jordfræser og kost
BUDT 19500,- DKK
G.D. Vajra Bricco della Viole 2012 3 fl. (NA)
LED LYGTER, 2 stk. 102 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 34 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. Ubrugte.
Fransk kommode af mahogni indlagt med lister af lyst og mørkt træ, plade af Breche d'Alep marmor. Emprie form, 19. årh.s slutning. H. 90. B. 100. D. 46.